Ініціативна група «Активісти» - на активному відпочинку •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •вересня• 2019, 14:39•

4 вересня 2019 року комунальною установою «Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області» організовано виїзд ініціативної групи громадян «Активісти», які нещодавно реалізували один з міні-проектів, започаткованих Новоукраїнською міською радою, до бази відпочинку «Скіфія». 19 відвідувачів Центру, більшість з яких відвідали «Скіфію» вперше, провели заняття з лікувальної фізкультури на свіжому повітрі та репетицію хору «Журавка», приємно поспілкувались і, головне, весело та корисно провели час.

Ця поїздка відбулась за підтримки Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, депутата обласної ради, керівника  СТОВ «Степ – Агро» Володимира  Арсірія. Також учасники поїздки дякують  перевізнику Олегу Донцю за комфортне перевезення.