Делегація Соколівської ОТГ побувала у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •вересня• 2019, 13:45•

5 вересня у Новоукраїнській міській об’єднаній територіальній громаді у рамках двостороннього обміну досвідом побувала делегація Соколівської громади на чолі із сільською головою Інною Завірюхою.

Делегацію зустрів Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, який розповів про плани та здобутки Новоукраїнської громади у ході децентралізації та розбудови громади.

У ході зустрічі представники сусідньої громади мали можливість ознайомитись із найбільш вдалими практиками діяльності новоукраїнців, зокрема, співпраці із громадськістю, молоддю та проектною діяльністю, особливо із донорськими фундаціями.

Натомість соколівці поділились своїми успіхами у різних сферах. Обидва очільники громад затвердили наміри щодо  співпраці у сфері молодіжної політики, культури і спорту та інших галузях з метою успішного розвитку територій.