Кожна п’ятниця – відкриття нового проекту •PDF• •Друк•
••Субота•, 31 •серпня• 2019, 21:39•

30 серпня у с. Єгорівка відбулося відкриття ігрового майданчика для тамтешніх дітлахів. За три роки існування конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом» на території Новоукраїнської ОТГ побудовано вже чимало подібних місць відпочинку. От і жителі сіл Воронівського старостату  разом із міською владою втілили свою мрію про створення затишного куточка для дозвілля.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний вручив сертифікат керівнику проекту «Встановлення дитячого ігрового та спортивного майданчика» Наталі Коваленко та подякував усім небайдужим громадянам, які долучилися до створення майданчика. Проте на досягнутому вирішили не зупинятися, тому міська влада разом із представниками відповідального бізнесу та ініціативними громадянами домовилися про створення нових проектів, які будуть спрямовані на покращення благоустрою села. Тим часом, дітвора разом із мультиплікаційними героями веселилися на новоствореному майданчику. Хлопці та дівчата залюбки танцювали, розважалися та куштували солодощі.