Велика перерва перед Великим уроком •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •серпня• 2019, 15:59•

Сьогодні освітяни Новоукраїнської ОТГ взяли участь у педагогічному форумі "Велика перерва перед Великим уроком". Це особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка освітянської орбіти, переддень нового навчального року.

Педагоги пройшли методичний квест, були учасниками панельної дискусії з питання "Освіта – це не про навчання, а про життя".

Молоді педагоги отримали символічні подарунки (футболки з написом "Обережно! Молодий педагог!").

Міський голова Олександр Корінний, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова та голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Ольга Таровик вручили грамоти та подяки освітянам громади.