Розпорядження Про скликання чергової сорок дев′ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •серпня• 2019, 09:25•

Розпорядження

від  23 серпня  2019 року                                 № 144

Про скликання чергової сорок дев′ятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову сорок дев'яту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 17 вересня  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 року.

2)   Про структуру відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради з 01 жовтня 2019 року.

3)  Про затвердження мережі навчальних закладів Новоукраїнської міської ради на 2019/2020 навчальний рік.

4)  Про  затвердження детального плану території в м. Новоукраїнка.

5)  Про розроблення детального плану території в  м. Новоукраїнка.

6)  Про передачу в господарське відання майна комунальної власності.

7)   Про  розгляд клопотань.

8)   Про  внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року    № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

9)   Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 12, 16 вересня                       2019 року.

Міський  голова                                                     О. Корінний