У Новоукраїнській ОТГ придбано сучасний автомобіль для збору твердих побутових відходів •PDF• •Друк•
••Четвер•, 29 •серпня• 2019, 15:27•

Ще не так давно Новоукраїнське ЖКП мало лише борги та проблеми, а сьогодні, завдяки зусиллям міської влади та її партнерів, здійснюється технічне переоснащення підприємства придбано автовишку, грейдер, екскаватор та багато інших засобів, що  дозволить суттєво покращити рівень надання послуг жителям Новоукраїнської ОТГ.

29 серпня 2019 року представники міжнародної програми USАID DOBRE Андрій Нагорний та Вікторія Зубкова  передали сучасний автомобіль, призначений для збору твердих побутових відходів Новоукраїнській громаді.

Зазначена комунальна техніка була придбана в рамках проекту «Вдосконалення системи вивезення ТПВ від багатоповерхових будинків із запровадженням роздільного збору сміття». Також в рамках зазначеного ведеться будівництво майданчиків біля багатоповерхових будинків для нових сміттєзбиральних контейнерів, які уже придбано для Новоукраїнського ЖКП.

«Головна мета, яку ми ставимо перед собою, оновлюючи парк житлово-комунального підприємства -  це покращення якості послуг, яке воно надає. - Зазначає Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. -  І це покращення стає можливим завдяки співпраці із нашими місцевими партнерами – соціально-відповідальним бізнесом та міжнародними організаціями, програмами. Так сьогодні ми отримали сучасний автомобіль для збору ТПВ за рахунок програми ДОБРЕ, придбали контейнери та будуємо майданчики для збору сміття, що було профінансовано з міського бюджету, а за сприяння Об’єднання  сільгоспвиробників і підприємців Новоукраїнської ОТГ було придбано навісне обладнання (відвал поворотний) для прочищення доріг від снігу, що забезпечує автономність під час збору ТПВ у зимовий період. Адже не треба додатково направляти трактор для прочищення під’їзних шляхів до майданчиків та сміттєзвалища. А при необхідності автомобіль і сам може слугувати як розчищувальна техніка. Дякую всім, хто долучився до розробки та реалізації проекту, нашим партнерам із USAID та соціально-відповідальному бізнесу. Разом ми зробимо нашу громаду чистішою та комфортнішою для життя».