Новоукраїнська міська рада збільшила розмір щорічної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •серпня• 2019, 15:13•

Депутати Новоукраїнської міської ради підтримали ініціативу міського голови Олександра Корінного щодо збільшення щорічної допомоги родинам загиблих військовослужбовців з 1 до 5 тисяч гривень.

У Новоукраїнській міській об’єднаній територіальній громаді прийнято Програму підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей на 2018-2020 роки. У цій програмі передбачені заходи та пільги для військовослужбовців учасників бойових дій, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

Одним із пунктів зазначеної програми є надання зазначеної матеріальної підтримки, яку приурочено до Дня захисників України, що відзначається щороку 14 жовтня.