23 серпня 2019 року у Новоукраїнці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •серпня• 2019, 14:52•

Відкривали свято вихованці народного аматорського ансамблю танцю «Степівчанка».

За доброю традицією, напередодні Дня Незалежності України, почесними грамотами були нагороджені громадяни, які своєю працею примножують багатство та славу нашого краю.

З вітальним словом з нагоди загальнодержавного свята звернувся міський голова Олександр Корінний. У своїй вітальній промові він щиро подякував усім, хто робить вагомий внесок для своєї Батьківщини, а також захисникам України та сім’ям, які виховали захисників, що вже не повернуться до своїх домівок.

Також до присутніх звернулися з вітальним словом голова  районної державної адміністрації Віктор Самойленко та голова районної ради Валерій Савенко та вручили посвідчення про занесення на Дошку пошани тих громадян, які своєю працею прославлять Новоукраїнщину.

Глядачі мали змогу насолодитися музичними вітаннями від Олександра Кожухаря, Наталії Білухи та Анни Павелкової, народного аматорського гурту «Сяйво», Андрія Донця, Павла Олійника, ансамблю «Степівчанка», Анни Лукашевської,  Валерія Гур’єва, народного аматорського хорового колективу «Заспів».

Фінальним акордом урочистостей було покладання квітів пам’яті  від всіх вдячних жителів нашого міста до пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та на Алею Героїв до могил загиблих воїнів АТО.

Шановні новоукраїнці, ще раз вітаємо всіх зі святом! З днем Державного Прапора України та 28-мою річницею незалежності. Нехай це національне свято наповнить серця гордістю за нашу країну, прагненням до єдності і порозуміння, вірою в перемогу, у світле майбутнє українського народу.