Продовжується реалізація ініціатив жителів Новокраїнщини у рамках конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом!». •PDF• •Друк•
••Середа•, 21 •серпня• 2019, 12:48•

20 серпня 2019 року на базі КУ "Центру  соціальних послуг  Новоукраїнскої міської ради Кіровоградської області" ініціативною групою громадян "Активісти" на чолі з Остопляк Людмилою Дмитрівною реалізовано міні-проект. Уже кілька років  люди старшого віку, які мають бажання залишатись у добрій фізичній формі, займались різноманітними комплексами вправ, використовуючи власноруч зроблені спортивні снаряди у невеликій кімнатці терцентру. Ідея відвідувачів міні-спортзалу полягала в тому, щоб придбати спеціальне обладнання для проведення лікувально-профілактичних занять. Але в подальшому було вирішено збільшити і площу самого приміщення, за рахунок об’єднання двох суміжних кімнат. Більшість ремонтних робіт було виконано тренером територіального центру Сергієм Скороходом та іншими працівниками закладу. На сьогодні для обладнання спортзалу придбано тренажери, кондиціонер, телевізор та інші необхідні засоби. З міського бюджету для реалізації проекту  виділено кошти у сумі 32,3 тис.грн.

«Втретє ми проводимо конкурс міні-проектів, який не має жодних вікових обмежень та задовольняє ініціативи різних спрямувань. Зазначив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. І головне – не влада нав’язує свої ідеї мешканцям громади, а самі люди обирають де і що будувати, які соціальні об’єкти необхідні у їх мікрорайоні чи населеному пункті. І впевнений, що збудоване спільною працею не будуть ламати чи руйнувати. А міська влада завжди сприятиме реалізації громадських ініціатив, які будуть корисні для всіє нашої спільноти».