Розпорядження Про скликання засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Середа•, 21 •серпня• 2019, 07:47•

Розпорядження

від 20 серпня 2019 року                                                                                 № 142

Про скликання засідання виконавчого

комітету Новоукраїнської міської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 28 серпня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

1) про стан готовності навчальних закладів до роботи у новому навчальному році;

2) про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року;

3) про затвердження планового контингенту учнів на 2019/2020 навчальний рік у Новоукраїнській дитячій музичній школі та розмір плати за навчання;

4) про оприлюднення структури витрат, затверджених у тарифах на централізоване водопостачання та водовідведення;

5) питання опіки та піклування;

6) розгляд заяв, клопотань (в разі надходження).

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Богдановій Л.М. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Керівникам виконавчих органів забезпечити вчасну та якісну підготовку проектів рішень виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                  О. Корінний