Черговий рейд центром нічного міста •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 20 •серпня• 2019, 15:01•

16 серпня міським центром соціальних служб для дітей сім`ї та молоді,  службою у справах дітей міськвиконкому, районним відділом поліції та ГФ «Правопорядок» проведено спільний рейд вулицями нічного міста.

Особливу увагу було приділено місцям збору дітей та молоді в центральній частині міста: паркам,  дитячим та спортивним майданчикам,  ринку.

Під час  спільного патрулювання членами рейдової бригади проводилися профілактичні бесіди з молоддю,  попереджено факти розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.

На центральному ринку зафіксовано випадок вживання алкоголю 13-річною дівчиною, ученицею однієї з місцевих шкіл, у компанії із старшими юнаками. Після профілактичної бесіди, неповнолітню особу було передано батькам.

Зважаючи на раніше виявлені факти продажу алкоголю після 22 години (період обмежено чинним законодавством та рішенням Новоукраїнської міської ради) закладом торгівлі «Копілка», учасники рейду здійснили візит до супермаркету, що по вулиці Соборній. І в черговий раз у даному закладі зафіксовано факт продажу спиртних напоїв за межами дозволеного часу. Працівниками поліції відносно продавчині супермаркету «Копілка» складено адміністративний протокол за порушення правил торгівлі алкогольними напоями.