До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 16 •серпня• 2019, 14:55•

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області оголошує конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва,  у     т. ч. з числа учасників АТО, надається:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, кукурудзи, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо);

створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;

інше.

У разі зацікавленості можна звернутися до Новоукраїнської міської ради за консультацією ( адреса: м.Новоукраїнка, вул. Покровська, 70 каб.3 ).

З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006,м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).