Традиційне святкування Дня сільської родини •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 16 •серпня• 2019, 13:00•

10 серпня у дружньому колі святкували  День сільської родини. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі Воронівського старостинського округу – від малого до великого.

Концертна програма, підготовлена аматорами та працівниками Новоукраїнського комунального будинку культури №1 та філій №1,2,3. Тематичні  художні номери про родину, рідну землю та село від солістів та аматорських колективів,  влучно доповнювали  слова ведучих, які розповіли історію села та його мешканців.  Згадали старожилів, які творили історію села  та молоде покоління, яке продовжує справу батьків, не оминули згадкою односельчан, які боронили Батьківщину та продовжують захищати кордони на Сході України.

Під час свята до уваги гостей була представлена традиційна виставка народних умільців села. Окрім концерту гості та жителі могли пригоститися українською юшкою, скуштувати яку  назбиралось чимало охочих.

Завершився святковий день молодіжною дискотекою.

Отож залишається подякувати усім, хто був причетний до організації свята і побажати  й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування  Дня сільської родини.