Вагітність – не хвороба, а декретна відпустка – не втрачений для саморозвитку жінки час •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •серпня• 2019, 12:29•

Саме так, вирішили представниці громадської організації «В єднанні – сила» і вирішили створити на території Новоукраїнської громади простір для Мобільних Активних Мам – «МАМ – центр».

Ідея виявилася цікавою і актуальною, написаний проект став переможцем конкурсу малих грантів для випускниць Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» і отримав грантові кошти від Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд», Національного Демократичного Інституту  та Новоукраїнської міської ради. Цей унікальний осередок жіночої громадської активності розміщується в одній із кімнат центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» і користується шаленою популярністю. Оскільки дає можливість кожній бути успішною, мобільною, комунікабельною, соціально активною та самодостатньою жінкою і мамою.

Центр функціонує трохи більше півроку, а вже в його стінах було проведено близько 20 найрізноманітніших зустрічей, семінарів та тренінгів. Так, місцева активістка Ірина Рубля провела серію занять із фітнесу, практичний психолог із Кропивницького Андрій Фоменко розповідав про відносини дітей і батьків, про насильство в сім’ї. Величезним попитом користувався meet-up «Жінки в бізнесі», який проводила бізнес-леді, мама чотирьох дітей, голова Асоціації жінок України «ДІЯ. Кропивницький» Юлія Шкурупій. Нещодавно відбулась зустріч «Бути активною жінкою в громаді: як встигати жити» з Любов Матвєєвою, мета -  підтримати і посилити жіночий активізм у громаді, визначити проблемні сфери, в яких саме жіночі місцеві ініціативи можуть зарадити їх вирішенню. Цікавим виявився досвід проведення заходів спільно з малечею – заняття з англійської мови з Зориною Федорчук, фотосесія на «Календар краси» з Олександрою Зосименко.

Важливо, що координаторки центру організовують тематичні зустрічі за запитами учасниць, саме тому 13 серпня о 10 годині буде проходити семінар для пап «Теорія батьківства: чоловічий погляд» з професійним харизматичним психологом Андрієм Фоменко.

«Нам дуже потрібні такі зустрічі» - говорять учасниці. «Адже, коли працює колективний розум, ідеї народжуються буквально миттєво. І не тільки ідеї, а й шляхи їх реалізації». Відгуки від учасниць свідчать, що такі жіночі посиденьки дуже важливі - для натхнення, самоаналізу, обміну досвідом та ідеями, для спільно дії, тому щиро запрошуємо всіх бажаючих долучатися до цього креативного простору саморозвитку та самореалізації.