Хочеш змін у своїй громаді – стань цією зміною! •PDF• •Друк•
••Середа•, 31 •липня• 2019, 15:57•

Саме за цим принципом діє ініціативна група Мар’янопільської філії Новоукраїнського НВК №8, вкотре реалізовуючи проект. Цього разу це проект «Зелене подвір’я своїми руками», підтриманий Спілкою “Громадські ініціативи України” в конкурсі “Місцеві ініціативи для розвитку громад” .

Метою проекту є озеленення території школи та створення естетичного простору для проведення різноманітних заходів на свіжому повітрі, адже наш заклад освіти являється осередком громадсько-культурного життя на селі.

Ідея щодо участі в конкурсі проектів з’явилася під час проведення «Толоки» по благоустрою та озелененню території школи і яка знайшла підтримку на загальних зборах села, так як власними силами виконати всі заплановані роботи ми не маємо змоги.

В результаті буде встановлено перекриття з кольорових парасольок, подвір’я набуде естетичного вигляду, так як будуть встановлені садові вазони з квітами та деревами, щоб не потерпати від спеки під час перерви та проведення масових заходів та уроків на свіжому повітрі. Пустуюча ділянка позаду школи поступово перетворюватиметься на квітучий сад із запашними фруктами та ягодами, які поповнять раціон харчування здобувачів освіти.

Робота над реалізацією проекту розпочалась…

Слідкуйте за анонсами та разом з нами долучайтеся до позитивних змін у громаді.