Розпорядження про скликання чергової сорок восьмої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 30 •липня• 2019, 12:44•

Розпорядження

від  25 липня  2019 року                                                                     № 130

Про скликання чергової сорок восьмої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову сорок восьму  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 20 серпня  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.

2)   Про присвоєння звання "Почесний громадянин м. Новоукраїнка"

3)  Про  співробітництво із ГО "Об′єднання сільськогосподарських товаровиробників та підприємців Новоукраїнської ОТГ".

4)  Про  затвердження Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади

нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, визнаного судом відумерлою спадщиною та безхазяйного майна.

5)  Про  структуру виконавчих органів міської ради з 01.09.2019 року.

6) Про  внесення змін до штатної чисельності закладів освіти Новоукраїнської міської ради.

7)   Про  затвердження переліку об'єктів, які фінансуються за рахунок

субвенції з державного бюджету в новій редакції.

8)   Про  затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за  І півріччя  2019 року.

9)   Про внесення змін до кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

10) Про  впорядкування умов оплати праці.

11) Про розгляд клопотань.

12) Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року                  № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

13) Про виконання фінансових планів міськими комунальними підприємствами за І півріччя 2019 року.

14) Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 15, 16 серпня                       2019 року.

Міський  голова                                                             О. Корінний