27 липня в Новоукраїнській громаді було проведено презентацію молодіжних стартапів «Молодь Новоукраїнки презентує…» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 29 •липня• 2019, 09:34•

Новий захід у Новоукраїнці зібрав разом активістів, підприємців та представників міської влади.

Свої креативні напрацювання та конструктивні ідеї презентували  учасникам  міський парламент дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ, ініціативні групи «Сузір`я», «Марфіл», Ірина Романенко, Василь Олефіренко та Наталія Саванюк.

Серед пропонованих ідей: проекти екологічного спрямування (виготовлення сумок із екоматеріалів), створення літнього кінотеатру, майданчик для пейнт-болу, будівництво гірки для зимових видів спорту та розваг, створення туристичного об’єкту у с. Воронівка та ін.

Змістовні обговорення та народження нових ідей в ході  дискусій,  навіть після презентацій – показники того, що запропоновані проекти цікаві і потрібні не лише їх ініціаторам, а й тим, хто готовий їх реалізувати, створювати на основі цих стартапів бізнес, об’єкти інфраструктури громади.

Захід відбувся в рамках проекту "Літо Двіж" ініціативної групи "Молодь Двіж" завдяки підтримці та тісній співпраці давніх друзів-партнерів: програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), регіональним партнером якого є Спілка «Громадські ініціативи України» та Новоукраїнської міської ради.