На шахових меридіанах •PDF• •Друк•
••Середа•, 24 •липня• 2019, 13:37•

Традиційно, другий рік поспіль, в Новоукраїнській ОТГ проводяться змагання з шахів та шашок. Цьогоріч 20 липня затишна зала центральної бібліотеки міста  зібрала 35 учасників різновікових груп з міста Одеси, Кропивницького, Новоукраїнки та  сіл Рівного, Глодоси, щоб відзначити Міжнародний день шахів.

Серед «пішачків» дитячої ліги кращими були гуртківці дитячо-юнацької спортивної школи Маргарита Герасименко, Владислав Луцієвський, Микола Крайній, Володимир Севастьянов, Андрій Коваль, Мирослав Юрескул, Денис Барабалат. Олег Чикита, Артем Ніколаєнко, Едуард Пінчук стали призерами підліткової групи.

Не менш безкомпромісними були і шашкові двобої молодших школярів, в яких Софія Опря, Данило Рекашюс виявились сильнішими за братів Трохима і Марка Пильненьких, Вікторію Луцаєвську, Алю Усову.

У когорті дорослих переможцями виявилися Л.О.Єпіфанова, В.В. Руднєв, В.П.Шалацький, старшокласники Андрій Куртишанов, Богдан Мунтян, які потіснили Світлану Чикиту, Олександра Дудніка. Драматичними були і шахові двобої серед учасників старшого покоління. Перше, друге місця були за Іваном Руднєвим та Віталієм Вергуном, а призером змагань, за додатковим дограванням, став В.М.Пирогов, який, мобілізувавшись, здолав своїх сивочолих колег М.М.Паскаря, П.В.Ковальчука. Гідно конкурували з першою п`ятіркою В.Г.Іщенко, Г.І.Кравчук, С.В. Левченко, В.В.Бурковський та інші.

Успішно спрацювала суддівська бригада, очолювана ветеранами спорту Г.Г.Коваленком та В.Г.Скляренком.

Учасники не залишилися поза увагою міської ради, благодійників і були відзначені грамотами, подарунками, солодощами, морозивом.

О.Скороход – начальник відділу сім`ї, молоді

та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради