Гордість Новоукраїнської громади •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •липня• 2019, 08:26•

Добрі традиції у Новоукраїнській міській раді продовжуються. Уже третій рік поспіль вручається премія Новоукраїнської міської ради випускникам, які закінчили школу із Золотими та Срібними медалями.

Цього року всіх медалістів, їх батьків, класних керівників, директорів гостинно зустрічали в Новоукраїнській міській раді 9 липня 2019 року.

Теплі слова вітань звучали від Новоукраїнського міського голови Олекасандра Корінного, начальника відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяни Стратонової, батьків, директорів та класних керівників.

За високі досягнення у навчанні премією Новоукраїнської міської ради нагороджено:

Старенченка Назара Володимировича, випускника Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер"

Колесник Ірину Платонівну, випускницю Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6

Шевченка Іллю Сергійовича, випускника Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4

Мелешко Євгенію Володимирівну, випускницю Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад".

А батьки наших "золотих" випускників отримали подяки від  Новоукраїнської міської ради.