«Хто ти майбутній чемпіон?» •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 09 •липня• 2019, 12:37•

6 липня м. Долинська стала ареною змагань з класичних шахів серед вихованців ДЮСШ області. Новоукраїнську ОТГ представляли вихованці секції шахів і шашок Новоукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи віком від 7 до 12 років.

Юні новоукраїнські спортсмени достойним виступом на змаганнях  довели, що на обласні карті засяяла ще одна зірочка, де діти успішно навчаються грі в шахи та шашки.

Бронзові нагороди отримали: Олег Чікіта, Влад Луцаєвський¸ Маргарита Герасименко, Давид Гудалін. У номінації «Хто ти майбутній чемпіон?»: Микола Крайній, Андрій Коваль посіли відповідно ІІІ, ІV місця. Суперниками наших дітей були представники дитячих шахових клубів міст Олександрії, Знам’янки, Долинської.

До уваги батьків! Щосуботи на період канікул в читальному залі центральної бібліотеки міста (ЦПК «Ювілейний») з 10.00 до 16.00 працюватиме шахово – шашкова школа «Дебют» Чекаємо Вас батьки, діти. тел. 098 41 87 515