Хореографічний колектив «Школа танцю «Натхнення» повернувся з Болгарії, де став учасником фольклорного фестивалю пісні та танцю « СЛЪНЧЕВА ДОБРУДЖА - 2019», який відбувався в Общині Добричка, поблизу містечка Дебрене. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •липня• 2019, 12:18•

З 28 червня по 4 липня численна делегація з нашого міста, а саме: учасники хореографічного колективу, вихованці музичної школи, юні парламентарі, батьки, педагоги відпочивали на дитячому курорті в місті Кранево, Болгарія.

Літо – сезон фестивалів. На один з них, болгарськими організаторами був запрошений хореографічний колектив з Новоукраїнки «Школа танцю «Натхнення» (керівник Ірина Рубля) Ми мали  чудову нагоду показати традиційне мистецтво України, а також познайомитися з творчістю болгарського народу.

Тепле чисте море, гарна компанія, лагідне сонце – запорука гарного відпочинку з друзями.

Також відвідали відомі міста-курорти Болгарії – Албену та Варну.

Засмаглі, сповнені  позитивними емоціями ми поверталися додому.

.