Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Новоукраїнської міської ради в нічний час •PDF• •Друк•
••Неділя•, 16 •грудня• 2018, 10:38•

РІШЕННЯ
від 06 грудня 2018 року                                                                 № 1090

м. Новоукраїнка

Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин

столових на території Новоукраїнської

міської ради в нічний час

Керуючись пунктом 44-1 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, статтею 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, та обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Новоукраїнської міської ради у період з 22:00 до 7:00 години.

2. Районному відділу поліції ГУНП у  Кіровоградській області  разом із громадським формуванням "Правопорядок" забезпечити виконання цього рішення та посилити контроль за дотриманням вимог статей 15-1, 15-2, 15-3  Закону України "Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів".

3. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради забезпечити направлення копії цього рішення районному відділу поліції ГУНП у  Кіровоградській області,  Новоукраїнській ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській  області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                  О. Корінний