День села Звірівка •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •липня• 2019, 10:58•

Село... Для тих, хто родом із цієї чарівної сторони, найкраще місце на землі. Там, де починали  ходити, говорити, вчитися справедливості, де посадили першу квітку, виростили перше дерево і побачили першу веселку. Село - часточка нашого серця, наша совість і турбота, найприємніші  спомини дитинства.

Саме такими селами і є Звірівка та Новоолександрівка, - місця, де проживає не одне покоління трударів, де молодь має гарний взірець для наслідування, а малеча бавить своїм дзвінким веселим сміхом старожилів. Це ті місця, де всі один одного знають, щиро вітаються, ходять в гості, допомагають і бережуть свої традиції. Однією з таких традицій є відзначення Дня села Звірівка, що святкують  в останню суботу червня.

Цього року на спортивному майданчику біля школи зібралася рекордна кількість глядачів. Адже з дружнім візитом завітали на день села артисти обласної філармонії та учасник телепроекту «Голос країни» Анрі Болквадзе.

Розчулили глядачів концерту юні артисти - наймолодші жителі Звірівки, які своїми виступами передали  любов до рідного села. Таночок і гумористичний номер від вихованців дитячого садочка викликали щирі овації глядачів. Не менш емоційними були вітання і від учнів та викладачів Новоукраїнської загальноосвітньої школи № 4.

З вітальними словами до присутніх звернувся заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко, який у вітальній промові також  подякував від імені міськвиконкому ініціативній групі працівників загальноосвітньої школи № 4 за активну участь в реалізації проекту «Сквер «Мрія» реалізованому завядки конкурсу міні-проектів «Влада і громада разом» (керівник проекту Тетяна Пойченко).

Традиційними стали і подарунки від спонсорів: зокрема приїзду зірок концерту сприяв благодійний фонд «Добротвір» Народного депутата України Станіслава Березкіна. Щороку вихованці дитсадка і школи отримують подарунки від СТОВ "Степ-Агро"(керівник  Володимир Арсірій) і ТОВ "Нива -Н"  керівник Віталій Згама). Морозиво та інші смаколики отримали наймолодші учасники свята від Володимира Арсірія, Андрія Рудого та Андрія Непомящого. По закінченню концерту усіх бажаючих пригощали  "Звірівською юшкою" від Олени Гречан. А  святкова дискотека «запалювала» веселими танцями до опівночі.

Подбали про  благоустрій території Новоукраїнське ЖКП (директор Сергій Зелінський),  сприяв можливості бажаючим із усіх куточків Новоукраїнки відвідати святкові заходи підприємець-перевізник Ігор Ревенко. Контролювали безпеку під час заходів працівники поліції та  члени громадського формування «Правопорядок».

Свято вдалося: яскраве, запальне, веселе. З гостями – друзями,  музикою і танцями, вітаннями і подарунками.

Виконавчий комітет та депутатський корпус  Новоукраїнської міської ради висловлює вдячність усім, хто долучився до організації Дня села Звірівка.