День молоді! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 01 •липня• 2019, 14:25•

28 червня в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), регіональним партнером якої є спілка "Громадські ініціативи України" за підтримки міської ради в Новоукраїнській громаді стартував проект «Літо Двіж» ініціативної групи «Молодь Двіж».

Триденні заходи, присвячені Дню молоді, розпочалися легкоатлетичним  пробігом «Зустрічаємо сонце разом!», по закінченню якого на  учасників чекала  маса позитивних емоцій від неймовірних перегонів мацьоп.

Малюки вразили усіх присутніх  своєю дитячою безпосередністю та впевненим рухом до перемоги, а гордість за своїх крихіток можна було прочитати в погляді кожного з батьків. Свої перші нагороди та вітання найменші жителі громади отримали  від секретаря Новоукраїнської міської ради Людмили Вишневецької.

Братикам та сестричкам мацьоп теж не довелося сумувати. Вони мали змогу долучитися до майстер-класу по виготовленню циферки "Сучасне свято в кожній родині" від Марини Манойленко, Анастасії Рогової та майстерні флікерів від дружної команди із Спілки  «Громадські ініціативи України»:  Ірини та Сергія Ткаченків,  Надії Ружиної, Любові Матвеєвої.

На молодь нашої громади чекав еко-простір для спілкування "Фонтан ідей. Плануємо молодіжний розвиток разом...». Активні обговорення, а в результаті креативні думки та сміливі ідеї лунали з вуст кожного учасника робочої групи.

29 червня на жителів громади чекав  пішохідний молодіжний квест "Я люблю Новоукраїнку", в якому взяло участь 7 команд-учасниць: "Мега-матусі", "CBR", "Крокодили", "Усмішка", "Бублики", "Комета", "Сузір`я". Кожна з них подолала 9 зашифрованих двіжточок та, виконавши надскладні завдання, успішно дісталася до фінальної локації, місця проведення фестивалю фарб Холі "Rainbow Fest".  Усі учасники кольорового дійства, від малого до великого, зарядили один одного позитивною енергетикою, а музика, яка лунала звідусіль, не залишила байдужим нікого з присутніх!

Вечір 30 червня розпочався з дебютних виступів талановитої молоді Новоукраїнки.  Найактивніших учасників молодіжного життя громади, призерів та переможців триденних заходів зі святом привітали заступниця міського голови Людмила Білокоз, начальниця відділу сім`ї, молоді та спорту Олена Скороход та голова ІГ «Молодь Двіж» Леся Талько. Найшвидшим у перегонах мацьоп став Сергієнко Тимур. I місце в пішохідному молодіжному квесті «Я люблю Новоукраїнку» виборола команда «Усмішка» (Маркушева Ірина, Цуцуловська Дар`я, Правник Римма, Тірон Сергій). II-ге та III-тє місця відповідно зайняли команда «Крокодили» (Корінний Богдан, Здохлій Ілля, Арсірій Владислав, Веремієнко Іван) та команда «Сузір`я» (Біжан Анастасія, Філіпенко Дар`я, Масленникова Владислава, Жорнова Анна). Усі учасники були нагороджені призами та подарунками.

По завершенню святкового вечора всі охочі мали змогу долучитися до танцювально-розважальної програми від Dj Camile, Dj Dima Pix та MC Lazy з міста Кропивницький.