«Діти – квіти життя» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •червня• 2019, 13:52•

Вже традицією в Новоукраїнській громаді стало святкування Дня захисту дітей. Радісне і веселе дійство відбувалося на багатьох локаціях: конкурси, змагання, танцювальні батли, веселі сценки, запальні пісні, цікаві загадки, різноманітні завдання та яскраві костюми – все це створювало гарний настрій та  налаштовувало на веселі і безтурботні літні канікули.

1 червня у філії №2 Новоукраїнського комунального будинку культури №1 (Мар янопіль), провели ігрову розважальну програму для дітей, де кожен гравець, учасник та глядач отримали призи та солодкі подарунки.

В цей час у Улянівській філії №3 влаштували перегляд мультфільмів.

А 3 черня до філії №1 Новоукраїнського комунального будинку культури №1 завітали казкові персонажі, що подарували дітям море позитиву та безліч призів і подарунків.

День захисту дітей — це не лише привід для розваг, це нагадування, що кожна дитина — особлива, потребує постійної уваги, турботи і щасливого дитинства.