Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 04 •червня• 2019, 10:43•

Оголошення про проведення  конкурсу  на  заміщення  вакантних  посад

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ( з питань земельних відносин, юридична); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років; володіння знаннями чинного законодавства з питань земельних відносин, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм.

До конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради                                    (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС);  2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.