Спорт нас єднає •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 04 •червня• 2019, 07:31•

03 червня 2019 року, в рамках ІІ етапу Спартакіади серед працівників закладів освіти Кіровоградської області у товариському спортивному поєдинку зустрічались   команди Новоукраїнської ОТГ та Новоукраїнського району. У змаганнях брали участь освітяни різного віку і статі. У спорті всі рівні, але перемагає сильніший, швидший, кращий. Цього разу таких якостей було більше у  команди Новоукраїнського ОТГ!

У ІІІ  етапі Спартакіади, який відбудеться  07 червня у Кропивницькому,  буде брати учать команда працівників освіти усієї Новоукраїнщини, які мають найкращі результати за підсумками попередніх змагань.

Спартакіада серед працівників закладів та установ освіти проводиться з метою залучення членів Профспілки працівників освіти і науки України до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я працівників освітніх установ.

Основними завданнями Спартакіади є:

-          популяризація  здорово способу життя;

-          розвиток популярних видів спорту;

-          встановлення і зміцнення дружніх стосунків серед працівників галузі;

-          виявлення найсильніших команд та кращих спортсменів;

-          організація змістовного відпочинку та дозвілля;