У Новоукраїнці відремонтовано «Міст для закоханих» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 31 •травня• 2019, 21:55•

Одне з найулюбленіших місць Новоукраїщини – «Міст для закоханих», який поєднує скелясті вигини берегів  річки Чорний Ташлик. Саме цей об’єкт уподобало чимало мешканців  та гостей Новоукраїнщини для фотографування.

Для того, щоб ця локація мала пристойний вигляд працівники Новоукраїнського ЖКП, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та ЦДЮТ «ЗОРІТ» напередодні першого літнього дня  зайнялись ремонтом місточка. Було відновлено покриття та пофарбовано перила.

У свою чергу  представники громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок взяли участь прибиранні прилеглої території.

Сподіваємось, що інші мешканці міста  долучаться до благоустрою «Містка для закоханих», а щонайменше – не будуть його псувати та засмічувати території.