Прощавай, музично школо! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 31 •травня• 2019, 07:57•

Так повелося, що останні дні травня завжди сповнені радощів і відчуття якогось суму. Для школярів останній дзвоник — це свято, адже попереду майже три місяці свободи та розваг, відпочинку від уроків і занять. А от для випускників ці дні стають черговим випробуванням на міцність, стійкість та дорослість.

Випускний вечір у Новоукраїнській дитячій музичній школі – завжди урочиста подія. У концертній залі лунають привітання та оплески, юні музиканти виконують прекрасні композиції, від яких завмирає серце та радіє душа. Для глядачів, востаннє у стінах школи, зіграли кращі випускники. А привітання від молодших учнів та цікавий театралізований виступ самих випускників класу образотворчого мистецтва, стали яскравими та веселими моментами свята.

Учні музичної школи відомі своїми талантами та здібностями далеко за межами міста та області. Вони перемагають в обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях та конкурсах, збагативши цьогоріч шкільну «скарбничку» на  83 Дипломи.

Цього року свідоцтво про закінчення музичночної школи отримали 14 учнів. Справді зірковий випуск!  Імена майже кожного з них неодноразово звучали на нагородженнях різноманітних фестивалів, конкурсів як в Україні, так і за її межами, прославляючи Новоукраїнську дитячу музичну школу. Володарі Гран-прі, лауреати перших, других премій як солісти, так і в складі творчих колективів! У кожного з них своя доля, свій шлях…

Викладачі та батьки бажали юним музикантам натхнення, здійснення мрій, бажань і планів.