30 травня 2019 року відбувся конкурс на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 30 •травня• 2019, 15:50•

На конкурс було подано документи від одного кандидата: Халявки Анжели Леонідівни.

Халявка Анжела Леонідівна представила програми  розвитку Новоукраїнської дитячої музичної школи на один та п’ять років, а також відповіла на запитання членів конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії  шляхом таємного голосування визначили переможця конкурсу. Ним стала Халявка Анжела Леонідівна.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу затвердженого рішенням Новоукраїнської міської ради від 18 вересня 2018 року №1015 готується подання на сесію міської ради для погодження з метою призначення Халявки Анжели Леонідівни на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи.