Про скликання чергової сорок шостої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 30 •травня• 2019, 14:26•

Розпорядження

від  29 травня  2019 року                                                                     № 93

Про скликання чергової сорок шостої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову сорок шосту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 червня  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2)   Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради восьмого скликання у новій редакції.

3)   Про Регламент виконавчих органів Новоукраїнської міської ради.

4)   Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік.

5)   Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

6)  Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи.

7)  Про внесення змін до штатної чисельності комунального закладу "Міський інклюзивно-ресурсний центр Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області".

8) Про затвердження детальних планів території в м. Новоукраїнка.

9)  Про затвердження проектно-кошторисної документації.

10) Про розгляд клопотань.

11) Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року   № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

12)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 6, 7 червня                       2019 року.

Міський  голова                                                         О. Корінний