Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік •PDF• •Друк•
••Четвер•, 23 •травня• 2019, 10:23•

РІШЕННЯ

від 13 червня 2017 року                                                                 № 531

м. Новоукраїнка

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

Керуючись статтями 143, 144  Конституції України,  статтями 7, 8, 10, 12, 14, 265, 266, 267, 268-1, 269-288, 291, 293 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи клопотання фізичних осіб-підприємців, -

міська рада

ВИРІШИА:

1. Перенести розгляд питання "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік" на позачергове засідання міської ради 30 червня 2017 року.
  2. Для підготовки проекту рішення утворити робочу групу з обговорення ставок місцевих податків на 2018 рік у складі згідно з додатком.
  3. Кординацію дій робочої групи покласти на Драган Оксану Григорівну, завідувача юридичного сектору, та Стецюренко Вікторію Олегівну, начальника відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.
  4. Секретарю міської ради Вишневецькій Л.Д. підготувати проект розпорядження про скликання позачергової вісімнадцятої сесії міської ради 30 червня 2017 року о 14 годині.

Міський голова                                      О. Корінний

до рішення Новоукраїнськоїм

міської ради восьмого скликання

13 червня 2017 року № 531

Склад

робочої групи з обговорення ставок місцевих податків на 2018 рік

№ за/п

Прізвище, імя,

по батькові

Голова робочої групи:

Драган

Оксана Григорівна

завідувач юридичного сектору виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Члени робочої ради:

Талько

Станіслав Валентинович

депутат Новоукраїнської міської ради, фізична особа-підприємець

Секретар міської ради                                                                          Л. Вишневецька

засідання робочої групи з обговорення

ставок місцевих податків на 2018 рік

від 23 червня 2017 року                                                               м. Новоукраїнка

Присутні:

Драган Оксана Григорівна, завідувач юридичного сектору виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Балан Юрій Вікторович, депутат Новоукраїнської міської ради

Вишневецький Леонід Ісаакович, фізична особа-підприємець

Гречан Олег Вікторович, депутат Новоукраїнської міської ради, фізична особа-підприємець

Діденко Віктор Володимировича, фізична особа-підприємець

Конопльова Людмила Андріївна, фізична особа-підприємець

Соколовський Олег Миколайович, депутат Новоукраїнської міської ради

Стецюренко Вікторія Олегівна, начальник відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Талько Станіслав Валентинович, депутат Новоукраїнської міської ради, фізична особа-підприємець.

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

Слухали:

Діденка В.В., який відмітив, що з зв’язку з відсутністю на сьогоднішній день категорії підприємців ІІ групи, які тогують на базарі з лотків,  необхіднідно зменшети ставку податку до 15% з метою утворення нових робочих місць та повернення даних підприємців.

Вишневецький Л.І. запропонував зниження ставки податку для  підприємців І група до 5%, а для підприємців ІІ групи до 10%.

Гречан О.В. відмітив, що не можна так низько опускати ставки податків, так як це призведе до зменшення надходжень до місцевого бюджету,  а ціни на продукти все одно підвищаться і чим тоді будемо харчувати дітей у дитячих садках і школах.

Соколовський О.М. відмітив, що у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати у 2018 році до 3725 грн. зменшити податкове навантаження на підприємців І та ІІ групи. При ставі податку 7% для підприємців І групи за рік

Балан Ю.В. підтримати підприємців, які працюють офіційно і сплачують податки, зменшивши ставку податку для підприємців ІІ групи до 15%,

Талька С.В., який запропонував підтримати  підприємців, які виготовляють продукцію та використовують найману праці,  з метою створення нових робочих місць встановити для них податок у розмірі 17%.

Конопльова Л.А. запропонувала встановити ставку податку для підприємців І група – 7%.

Вирішили: рекомендувати сесії міської ради встановити податки І група – 7%, ІІ група – 15%

__________________           Драган О.Г.

__________________           Балан Ю.В.