У Новоукраїнській ОТГ відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Мама, тато, я - спортивна сім’я". •PDF• •Друк•
••Середа•, 15 •травня• 2019, 15:59•

15 травня, коли весь світ святкує Міжнародний день сім `ї, в Новоукраїнській ОТГ відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Мама, тато, я – спортивна сім`я».

Свою силу, винахідливість та спортивний азарт презентували родини:  Макаренко( Новоукраїнський НВК №8), Балан та Бакун ( Новоукраїнський НВК-гімназія «Лідер»), Різнооких (Філія ЗШ № 1 Новоукраїнської ЗШ І - ІІІ ст № 6), Кравченко (Філія ЗШ №3 Новоукраїнської ЗШ І - ІІІ ст № 6), Пасічник (Новоукраїнська ЗШ  І - ІІІст  №4), Сігунових, Коваленко, Бендерських ( Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8).

Заряджені позитивною енергетикою команди підтримки від хореографічного колективу «Сузір’я» ще на початку свята, наші учасники спробували свої сили в чотирьох естафетах: «Флорбол», «Смуга перешкод», «Сімейний стрибок» та «Снайпер».  А суддівська колегія у складі: Андрія Федотова , Наталії Кирилюк та Вадима Крота уважно слідкували за кожним етапом та у нелегкій боротьбі визначили призерів і переможців конкурсу.

Друге і третє місце відповідно посіли родини Сігунових та Пасічників, а перемогу святкували сім`я Різнооких. По закінченню змагальної частини свята  начальник відділу сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Олена Скороход привітала усіх учасників з завойованими місцями та вручила пам’ятні нагороди.

Також кожен бажаючий мав змогу відвідати майстерню «Татуажу» від сімейного дуету Надії та Вікторії Іщенко.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у наступному етапі!