14 травня у Новукраїнській ОТГ розпочався перший етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") та військово-польові збори. •PDF• •Друк•
••Середа•, 15 •травня• 2019, 09:58•

Збір проводиться з 14 по 16 травня 2019 року на території  урочища "Малі Байраки" с. Комишувате.

У програмі заходу облаштування наметового містечка, конкурс "Стрільба", інтелектуальна гра-вікторина "Відун", конкурс "Впоряд", конкурс "Загальна фізична підготовка", Навчально-польові заняття з учнями 10 класів за програмою предмета "Захист Вітчизни" Змагання "Пластун", "Метання гранати" "Туристсько – спортивна смуга перешкод", змагання "Рятівник" та ін.

Учасниками Збору є учнівська молодь закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради, об’єднана на добровільних засадах у рої, сотні, курені тощо. До складу зазначених утворень входять хлопці та дівчата віком до 17 років включно.

Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.