У Новоукраїнській ОТГ відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •травня• 2019, 15:06•

Ветерани, представники громадськості та влади Новоукраїнщини, вшановуючи пам’ять земляків-захисників Батьківщини, поклали квіти до пам’ятників ІІ Світової війни, пам’ятного знаку Небесній Сотні та до могил військовослужбовців, які загинули на Сході нашої держави під час АТО.

8 травня відбувся концерт «Пам’ятаємо. Перемагаємо», під час урочистої частини якого Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував ветеранам за ратний подвиг у роки ІІ Світової війни та висловив надію, що найближчим часом завершиться війна, яка триває уже понад п’ять років на території України і всі, хто зараз протистоїть агресії, захищає мир, з перемогою повернуться до мирного життя та розбудови країни.

9 травня відбулись традиційні для нашої громади заходи: мітинг біля обеліску Слави, а також  мітинг на ст. Адабаш в пам’ять загиблих у концентраційному таборі для військовополонених.

Пам’ятні, просвітницькі та святкові  заходи відбулись у всіх центральних садибах старостатів Новоукраїнської ОТГ.

Напередодні свята представники міської влади та Центру надання соціальних послуг Новоукраїнської ОТГ відвідали ветеранів – учасників міської програми «Зірка пам’яті». Привітавши героїв-земляків, вчергове вивчили їх потреби та вручили їм щомісячну стипендію.