Новоукраїнка приймала обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 06 •травня• 2019, 14:21•

Фінальні обласні змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2008 р.н. відбулись у Новоукраїнці на центральному міському стадіоні.

У змаганнях взяли участь команди з Новоукраїнської ОТГ, міста Олександрія, Олександрівського, Долинського та Добровеличківського районів.

На офіційному відкритті змагань юних футболістів вітали заслужений працівник фізичної культури і спорту, голова Кіровоградської обласної федерації футболу, член федерації футболу України Віктор Безсмертний та Новоукраїнський міський голова, голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний.

Кожна команда отримала футбольні м'ячі, а Новоукраїнська міська федерація футболу за успішну роботу - комп'ютер.

Все більшої популярності набуває футбол серед дівчат. Дві команди фінального турніру включили до своїх складів дівчаток, які не гірше хлопців проявили свою майстерність у іграх. А Злату Лиходід із Помічної було визнано одним із кращих гравців.

За підсумком фінальних ігр І місце і путівку на всеукраїнські змагання здобула команда з м.Олександрія. На ІІ місці юні футболісти з Новоукраїнської ОТГ. ІІІ місце - Олександрівський район, ІV місце - Добровеличківський район. На V місці -  гравці із Долинського району. Окрім Злати Лиходід, кращими гравцями турніру стали: Назар Згуровський, Дмитро Хвостов (м.Олександрія), Валентин Поповкін (Новоукраїнська ОТГ), Роман Чорногорець (Олександрівський район) та Артем Малинович (Долинський район). Переможці отримали привітання і пам'ятні подарунки від міського голови Олександра Корінного.