Шаховий і шашковий турнір, присвячений пам’яті Героя – земляка Василя Єфремовича Колісніченка •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 03 •травня• 2019, 14:47•

Молодший лейтенант В. Є. Колісниченко, уродженець Новоукраїнщини відзначився 1 липня 1942 року при обороні Воронежа. Того дня авіаційна ланка, до складу якої він входив, вилетіла на перехоплення великої групи ворожих бомбардувальників. Будучи пораненим в повітряному бою в обидві ноги, таранним ударом збив бомбардувальник He 111. Помер від ран і опіків у шпиталі м. Воронеж.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 14 лютого 1943 року за зразкове виконання бойових завдань командування на фронті боротьби з фашистськими загарбниками та виявлені при цьому відвагу і героїзм, молодшому лейтенантові Колісниченку Василю Єфремовичу присвоєне звання Героя Радянського Союзу (посмертно). На честь героя-земляка у Новоукраїнці, напередодні Дня Перемоги, проводиться традиційний шахово-шашковий турнір

Цьогорічні змагання організовано спільними зусиллями міської та районної рад ветеранів.

35 учасників одноденного  змагалися в дитячій, юнацькій та дорослих лігах, вшановуючи героїзм  наших воїнів, народу у Великій Вітчизняній війні.

Переможцями та призерами змагань стали Софія Опря, Данило Рекашюс, Анна Пильненька, Трохим Пильненький, Давид Гудалін, Ілля Гаражун, Ілля Христиченко, Андрій Куртишанов, Л.О.Єпіфанова, В.П.Шалацький, В.В.Руднєв (шашки), Микола Крайній, Маргарита Герасименко, Андрій Коваль, Мирослав Юрескул, Вікторія Андрушко, Каріна Пападдіна, Надія Заскальнюк, Максим Бровіцький, Олег  Чикита, Артем Ніколенко, Іван Руднєв, Віталій Вергун, М.М.Паскарь (шахи).