У Новоукраїнській ОТГ обговорили проекти місцевих податків •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •квітня• 2019, 12:35•

25 квітня 2019 року за ініціативою Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного за участі громадської організації "Об’єднання сільськогосподарських товаровиробників та підприємців Новоукраїнської ОТГ" та  приватних підприємців відбувся круглий стіл із обговорення проекту регуляторного акту – рішення Новоукраїнської  міської ради "Про встановлення  місцевих податків і зборів  на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік".

В ході круглого столу відбулося обговорення найгостріших проблемних  питань, пов’язаних з встановленням ставок місцевих податків та зборів, зокрема земельного податку, податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки від земельного.

Учасники дискусії детально обговорили особливості та наслідки встановлення податкових ставок з урахуванням соціально-економічної ситуації в Новоукраїнській ОТГ, рівня індексації заробітної плати, динаміки зайнятості населення міста тощо.

Міський голова запропонував винести на розгляд постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, із врахуванням результатів обговорення, проект  рішення  з йог подальшим розглядом на сесії  Новоукраїнської міської ради.