Пасхальні дзвони •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •квітня• 2019, 10:14•

25 квітня в Центрі соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області, на передодні Світлого Воскресіння Христового було проведено захід  «Пасхальні дзвони».

Під час заходу працівники Центру та активні громадяни старшого віку, які є постійними користувачами послуг установи, ознайомилися з історію відзначення Великодніх свят в Україні, рецептами приготування пасок та ін.

За сприяння благодійників для учасників заходу було підготовлено подарунки. Працівники соціальних послуг Новоукраїнської міської ради та  відвідувачі Центру висловлюють вдячність благодійникам: Арсірію  Володимиру Вікторовичу, Крутько Юрію Миколайовичу, Талько Станіславу Валентиновичу за участь в акції «Милосердя».