Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад •PDF• •Друк•
••Четвер•, 25 •квітня• 2019, 07:23•

Оголошення про проведення  конкурсу  на  заміщення  вакантних  посад

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань соціального захисту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (відповідно : в галузі соціального захисту, в галузі освіти); стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом у відповідних сферах – не менше трьох років; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм .

До конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради                                    (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС);  2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.