Розпорядження про скликання чергової сорок п’ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 25 •квітня• 2019, 07:19•

Розпорядження

від  23 квітня  2019 року                                                     № 67

Про скликання чергової сорок п’ятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову сорок четверту п’яту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 14 травня  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 07 квітня 2015 року № 1377.

3)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 12 жовтня 2017 року № 655.

4)   Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2021 роки у новій редакції.

5)   Про затвердження комплексної цільової програми "Сім’я та молодь" Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки у новій редакції.

6)   Про затвердження Положення про одноразову грошову винагороду обдарованим і талановитим дітям у новій редакції.

7)   Про старостинські округи на території Новоукраїнської міської ради.

8)  Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

9)  Про розробку детальних  планів  території  в  м. Новоукраїнка.

10) Про затвердження детальних планів території в м. Новоукраїнка.

11) Про затвердження кандидатур до складу конкурсної комісії для участі в конкурсному відборі на посаду директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу.

12)  Про  затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за  І квартал   2019 року.

13) Про внесення змін до кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

14)  Про розгляд клопотань.

15)  Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року  № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

16)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 8, 10 травня  2019 року.

Міський  голова                                                   О. Корінний