Розпорядження міського голови про створення робочої групи •PDF• •Друк•

Розпорядження

від 10 квітня 2019 року                                                   № 57

Про створення робочої групи

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", протокольним дорученням Новоукраїнської міської ради від 10 квітня 2019 року, з метою вивчення питання щодо функціонування та співфінансування ЦПК "Ювілейний":

1. Створити робочу групу з вивчення питання щодо функціонування та співфінансування ЦПК "Ювілейний" (далі – робоча група) у складі:

Голова робочої групи:

РУДЕНКО Олександр Миколайович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Члени робочої групи:

БОЙКО Ольга Григорівна – директор Новоукраїнського комунального будинку культури № 1;

ВАТУЛЬОВА Лариса Павлівна – депутат Новоукраїнської міської ради (за згодою);

ЗАХАР’ЇН Ілля Володимирович – головний бухгалтер відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради;

КОЗЛОВСЬКА Тетяна Миколаївна – начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради;

КОЛПАК Антоніна Петрівна – начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради.

2. Робочій групі до 25 квітня 2019 року вивчити питання щодо функціонування і співфінансування ЦПК "Ювілейний" та надати відповідні пропозиції міському голові.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руденка О. М.

Міський голова                                                       О. Корінний