Відродимо березовий гай разом! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 16 •квітня• 2019, 07:43•

13 квітня небайдужі активні жителі нашої громади висадили 70 саджанців берізок на території парку, який знаходиться по вул. Соборна   поблизу «Сільгоспенерго».

Більше 35 років минуло з того часу, коли вперше на  місті пустиря учнями Новоукраїнської ЗШ №6 було висаджено березовий гай. Але, нажаль, з часом дерева зникли і на їх місці залишилися лише три самотні берізки. Для того, аби дати гаю «друге життя» ініціативною групою «Молодь Двіж» було оголошено акцію по прибиранню території та відродженню березового гаю.

Незважаючи на похмуру погоду, і діти, і дорослі завзято  долучилися до акції та навели лад на території гаю. Цікавинкою заходу стало те, що кожен небайдужий житель громади мав змогу посадити свою іменну берізку. Хоч якою нелегкою була праця, але весела музика та смачні ласощі підтримували дух ентузіазму в кожному. І ось – перші саджанці вже радують око перехожих.

Приємно те, що завдяки підтримці місцевої влади та родин підприємців Ігнатенко, Савченко, Товмаченко,  Біжан, Талько, Дегтярьових, Новоукраїнського ЖКП і, звичайно, активних мешканців громади, у нас з`явилося ще одне місце для відпочинку.