У день другого туру виборів Президента України можна отримати оформлений паспорт громадянина України •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 12 •квітня• 2019, 08:32•

21 квітня,  у день повторного голосування з виборів Президента України, з 08:00 до 20:00 працюватимуть районні підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

Цього дня у підрозділах аби громадяни могли реалізувати право голосу на виборах буде забезпечено видачу оформлених ID-карток та паспортів громадянина України зразка 1994 року з вклеєними фото по досягненню відповідного віку.

Під час першого туру виборів 63 особи отримали ID-картки та 18 - паспорти у формі книжки з вклеєним фото. Загалом, 30 та 31 березня до підрозділів у районах звернулось 678 осіб.

Наразі всі сили працівників міграційної служби області мобілізовані щодо забезпечення своєчасного оформлення паспортів громадянина України особам, які досягли 18-річного віку. Власників паспортів, які оформленні та очікують на видачу, працівники територіальних підрозділів інформують у телефонному режимі.

УДМС України в Кіровоградській області