У рамках місячника благоустрою у Новоукраїнці огороджено ще одне із міських кладовищ •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 05 •квітня• 2019, 07:05•

Після Великодня ми вшановуємо пам’ять померлих рідних та близьких людей. Тож напередодні більшість громадян відвідують місця поховання та прибирають на могилах і прилеглих ділянках.

Просимо всіх громадян, які долучатимуться до прибирань на кладовищах, дотримуватись правил благоустрою та складати сміття у спеціально відведених місцях.

Також закликаємо долучитись до екологічної акції не використання штучних квітів, адже матеріали, із яких ці квіти виготовлені, наносять значної шкоди довкіллю.

За рахунок коштів міського бюджету було встановлено огорожу на кладовищі №6, розташовуваному на вул. Іліци. Це вже третій міський цвинтар на якому встановлено огорожу за кошти міської ради.