У Новоукраїнській ОТГ завершилось подання заявок на конкурс міні-проектів «Влада і громада разом» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •квітня• 2019, 13:22•

У Новоукраїнській ОТГ триває конкурс міні-проектів «Влада і громада – разом!».

Зазначений конкурс відбувається вже втретє і з кожним роком набуває ще більшої популярності.

03 квітня 2019 року Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний зустрівся з представниками ініціативних груп активних мешканців громади, які взяли участь у конкурсі міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!".

Міський голова подякував конкурсантам за надані проекти, цікаві ідеї та ініціативи.

Перед учасниками конкурсу міні-проектів поставлено завдання підготувати презентацію своїх міні-проектів та представити їх 12 квітня 2019 року на засіданні Конкурсного комітету конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!".

Цього року на учать у конкурсі подано 17 проектів.