Спортсмени з Новоукраїнської ОТГ стали призерами обласних сільських спортивних ігор •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •квітня• 2019, 14:49•

30 березня в місті Кропивницький було проведено першу частину змагань у рамках обласних сільських спортивних ігор серед сильніших спортсменів збірних команд районів і об’єднаних територіальних громад.

Спортсмени з Новоукраїнської ОТГ , а також  з Помічнянської, Соколівської, Великосеверинської  громад та Петрівського, Бобринецького, Олександрівського, Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоукраїнського, Онуфріївського, Компанівського районів продемонстрували свої вміння і навички у змаганнях з гирьового спорту, настільного тенісу, шахів та шашок.

Представники нашої команди  достойно представили Новоукраїнську громаду та вибороли призові місця у наступних дисциплінах: І місце Віктор Шалацький та Людмила Єпіфанова (шашки), ІІ місце -  Іван Руднєв і Вікторія Трофімова (шахи), Олег Ютиш (гирьовий спорт у  ваговій категорії  75 кг).

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог  у другому  етапі  змагань, який відбудеться 5 жовтня в Олександрівці.