Оголошення про відбір бізнес - проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки •PDF• •Друк•
••Четвер•, 14 •березня• 2019, 10:05•

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес - проектів надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

виробництво інноваційної продукції, товарів і послуг;

створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;

створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування, сільського зеленого туризму тощо;

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою:25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва),84,кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86 (електронна адреса: rfpp@email.ua).