12 березня у Новоукраїнці відбулись традиційні Шевченківські читання. •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •березня• 2019, 15:35•

12 березня у Новоукраїнці відбулись традиційні Шевченківські читання, ініційовані та організовані громадською організацією «В єднанні – сила!», відділом освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, Парламентом дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ, ЦДЮТ «ЗОРІТ».

Біля пам’ятника Кобзареві зібрались шанувальники творчості Тараса Григоровича -  представники громадськості міста, особливою активністю відзначились учні Новоукраїнських загальноосвітніх навчальних закладів, а також ПТУ №40, які читали його вірші, твори інших митців, присвячених Шевченку.

Завершальним акордом прозвучали музичні твори на вірші Тараса Шевченка у виконанні викладача Новоукраїнської музичної школи Максимюк Валерії під акомпанемент бандури.

Ведучим заходу був Зосім Назар, який уже вкотре чудово виконав цю роль.

Варто зазначити, що Шевченківські читання включено до плану заходів Новоукраїнської ОТГ у досягнені статусу «Громада, дружня до дітей та молоді».