Новостворений Центр соціальних послуг Новоукраїнської ОТГ надав понад 700 послуг громадян похилого віку та іншим соціально-вразливим категоріям населення •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •березня• 2019, 14:46•

З 22 січня у Новоукраїнській об’єднаній  територіальній громаді розпочав свою роботу Центр соціальних послуг для громадян похилого віку, інвалідів з частковою втратою здатності до самообслуговування, а також зазначеної категорії осіб, які не здатні до самообслуговування  і  потребують  постійної  сторонньої допомоги.

Центром  надаються транспортні, соціальні послуги з догляду вдома, послуги соціальної адаптації та  представництва інтересів. З початку роботи центру надано понад 700 таких послуг.

Із вдячністю за щоденні старання, напередодні свята - 8 березня, учасники  хору, який діє при центрі, підготували чудові віршовані та пісенні вітання жіночій частині колективу установи.